P.W. Vikking - Aktualności
 

Producent najwyższej jakości drzwi i okien

Złote Godło QI 2017 dla energooszczędnych okien Real Wood
2017-07-18

 

Firma VIKKING KTS już po raz drugi została nagrodzona prestiżowym tytułem Najwyższa Jakość Quality International 2017. W tym roku wyróżnienie zostało przyznane w kategorii: 

QI PRODUCT – Produkt Najwyższej Jakości.

Złotym Godłem QI, nagrodzone zostały Energooszczędne okna Real Wood przeznaczone do budownictwa energooszczędnego i pasywnego.

Kapituła Programu, wysoko oceniła i nagrodziła działania związane z zaangażowaniem firmy VIKKING KTS w doskonalenie procedur zarządzania jakością, a także realizowaniem skutecznej polityki jakości z uwzględnieniem jej roli we wszystkich aspektach działalności, a zwłaszcza w zakresie produktów - przedmiotu konkursowego zgłoszenia.

 

Najwyższa Jakość QI 2017, to największy Program projakościowy w Polsce, który realizowany jest pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości , Katedry Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Polskiego Komitetu Normalizacyjnego.

Personalizowany produkt

Nagrodzone energooszczędne okna Real Wood to produkt o cechach niedostępnych dotychczas na rynku i nieosiągalnych dla wyrobów tradycyjnych dzięki unikalnej, będącej przedmiotem międzynarodowej ochrony patentowej jako zastrzeżony wzór przemysłowy, dekoracji powierzchni profili. Możliwość zastosowania dekoracji Real Wood z jednej lub obu stron okna oraz dowolność kolorystyki pozwala na realizację najbardziej śmiałych projektów dopasowanych do indywidualnego gustu klientów, co wpisuje się w filozofię firmy – personalizowanej stolarki otworowej.

Okna PVC w nowej odsłonie

Wyjątkowym atutem tych okien jest fakt, że są lakierowane a nie okleinowane, co gwarantuje w razie uszkodzenia możliwość łatwej naprawy powierzchni.

Największą zaletą i wyróżnikiem okien Real Wood jest to, że wyglądem przypominają okna drewniane, jednak nie wymagają tak dużej jak drewno dbałości o zabezpieczenie przed warunkami atmosferycznymi.

Na wyjątkowość okien wpływa ponadprzeciętna estetyka wykonania i dbałość o szczegóły takie jak wypełnienie rowka okuciowego czy międzyszybowa ramka dystansowa w kolorze dopasowanym do koloru profili.