P.W. Vikking - Aktualności
 

Producent najwyższej jakości drzwi i okien

Złote Godło QI 2017 dla energooszczędnych okien Real Wood
2017-11-21

 

Firma VIKKING KTS już po raz drugi odbierała wyróżnienie przyznane w kategorii QI PRODUCT – Produkt Najwyższej Jakości 2017.

Złotym Godłem QI, nagrodzone zostały Energooszczędne okna Real Wood przeznaczone do budownictwa energooszczędnego i pasywnego.

Więcej o nagrodzonych oknach można przeczytać w zakładce  OKNA

Krynica-Zdrój, 17 listopada 2017 r.

 

Kapituła Programu, wysoko oceniła i nagrodziła działania związane z zaangażowaniem firmy VIKKING KTS w doskonalenie procedur zarządzania jakością, a także realizowaniem skutecznej polityki jakości z uwzględnieniem jej roli we wszystkich aspektach działalności, a zwłaszcza w zakresie produktów - przedmiotu konkursowego zgłoszenia.

 

Najwyższa Jakość QI 2017, to największy Program projakościowy w Polsce, który realizowany jest pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości , Katedry Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Polskiego Komitetu Normalizacyjnego.

 

 

W ocenie wniosków zgłoszeniowych do Programu Najwyższa Jakość Quality International Kapituła Programu szczególny akcent stawiała na takie zagadnienia, jak m.in. wysoka jakość produktów i usług potwierdzona badaniami kompetentnych instytucji, stan wdrożenia systemów zarządzania, nowoczesność zastosowanych rozwiązań, organizacja systemu posprzedażowego, przejrzystość informacji i in.

 

W Krynicy-Zdroju laureaci Programu Najwyższa Jakość Quality International, z udziałem zaproszonych gości, przedstawicieli środowisk biznesowych, gospodarczych, naukowych i samorządowych podęli dyskusję na tak ważne zagadnienia, jak konkurencyjność i innowacyjność gospodarki, nowoczesne zarządzanie, synergia nauki, biznesu i jednostek samorządowych, a także społeczna odpowiedzialność biznesu.  Laureatom Programu wręczone  zostały medale i dyplomy QI 2017 oraz statuetki Pereł Jakości a Liderom Społecznej Odpowiedzialności 2017 statuetki Dobra Firma, Dobry Pracodawca i  Eko Firma.

Personalizowany produkt

Nagrodzone energooszczędne okna Real Wood to produkt o cechach niedostępnych dotychczas na rynku i nieosiągalnych dla wyrobów tradycyjnych dzięki unikalnej, będącej przedmiotem międzynarodowej ochrony patentowej jako zastrzeżony wzór przemysłowy, dekoracji powierzchni profili. Możliwość zastosowania dekoracji Real Wood z jednej lub obu stron okna oraz dowolność kolorystyki pozwala na realizację najbardziej śmiałych projektów dopasowanych do indywidualnego gustu klientów, co wpisuje się w filozofię firmy – personalizowanej stolarki otworowej.

Okna PVC w nowej odsłonie

Wyjątkowym atutem tych okien jest fakt, że są lakierowane a nie okleinowane, co gwarantuje w razie uszkodzenia możliwość łatwej naprawy powierzchni.

Największą zaletą i wyróżnikiem okien Real Wood jest to, że wyglądem przypominają okna drewniane, jednak nie wymagają tak dużej jak drewno dbałości o zabezpieczenie przed warunkami atmosferycznymi.

Na wyjątkowość okien wpływa ponadprzeciętna estetyka wykonania i dbałość o szczegóły takie jak wypełnienie rowka okuciowego czy międzyszybowa ramka dystansowa w kolorze dopasowanym do koloru profili.