P.W. VIKKING KTS sp. z o.o.

 

Aleja Solidarności 4
21-500 Biała Podlaska

 

info@vikking.eu

tel.: +48 83 342 26 11

 

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 14:00

 

NIP 537-000-00-35
REGON 030 001 938
KRS 0000094194

 

Wysokość kapitału zakładowego 1 800 000, 00 zł

        ING Bank Śląski S.A.  PLN: PL 20 1050 1953 1000 0090 3279 4332

                                             EUR: PL 43 1050 1953 1000 0024 8572 0136

REGIONALNI MANAGEROWIE SPRZEDAŻY 
Leszek Imiołczyk
Dyrektor krajowej sieci sprzedaży Region 1 
 
 


tel. +48 601 088 230
leszek.imiolczyk@vikking.eu
 
Marek Kopiasz
Regionalny manager sprzedazy
 

tel. +48 606 449 528
marek.kopiasz@vikking.eu

 

BIURO OBSŁUGI KLIENTA
Mariola Hawryluk
Doradca handlowy


 

mobile +48 603 609 830
tel. +48 83 342 62 48

mariola.hawryluk@vikking.eu
Kazimierz Gajosz
Kierownik działu serwisu

 
 

mobile +48 603 199 536

tel. +48 83 342 10 91

serwis @vikking.eu
Marianna Stankiewicz
Dyrektor działu handlowego 



mobile +48 603 609 831
tel. +48 83 342 62 48
market@vikking.eu

 

 

Robert Jaroszewski
Robert Jaroszewski
Doradca handlowy


 

mobile +48 519 325 104
tel. +48 83 342 62 48

robert.jaroszewski@vikking.eu

 

SPRZEDAŻ DETALICZNA I INWESTYCJE
Agnieszka Sacharczuk
Doradca handlowy
 

 
mobile +48 519 325 110
tel. +48 83 342 10 91

agnieszka .vikking@gmail.com
Adrian Kalisz
Doradca handlowy

 
 
mobile +48 607 870 060
tel. +48 83 342 10 91

adrian.k.vikking@gmial.com
Karolina Ślusarz
Doradca handlowy

 
 
mobile +48 519 325 111
tel. +48 83 342 10 91

karolina.s.vikking@gmail.com

 

EKSPORT
Anna Dennkiewicz
Anna Kublicka
Export sales manager




mobile +48 506 365 228
anna.kublicka@vikking.eu
Marek Jaroszuk
Export sales manager

 
 

mobile +48 519 325 114
tel. +48 83 342 10 91

marek.jaroszuk@vikking.eu
Sergiej Juchno
Sergiej Juchno
Export Sales Manager

 
 

 
mobile +48 603 370 770
sergiej.juchno@vikking.eu

 

Anna Łazuga
Anna Łazuga
Export Sales Manager

 
 
 

 
mobile +48 601 686 191
anna.lazuga@vikking.eu