P.W. VIKKING KTS sp. z o.o.

 

Aleja Solidarności 4
21-500 Biała Podlaska

 

info@vikking.eu

tel.: +48 83 342 26 11

 

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 18:00
Sobota 8:00 - 15:00

 

NIP 537-000-00-35
REGON 030 001 938
KRS 0000094194

 

Wysokość kapitału zakładowego 1 800 000, 00 zł
BOŚ Bank 19 1540 1216 2054 4582 1908 0001

REGIONALNI MANAGEROWIE SPRZEDAŻY
Zbigniew Korzeniowski              Regionalny Manager Sprzedaży 
Region nr 1


mobile +48 601 088 230
zbigniew.korzeniowski@vikking.eu
Arkadiusz Morąg                          
Regionalny Manager Sprzedaży 
Region nr 2


mobile +48 519 325 100
arek.morag@vikking.eu
Marek Kopiasz
Regionalny Manager Sprzedaży
Region nr 3 


mobile +48 606 449 528
marek.kopiasz@vikking.eu
  
 

 

BIURO OBSŁUGI KLIENTA
Mariola Hawryluk
Sprzedaż detaliczna i hurtowa


mobile +48 603 609 830
tel. +48 83 342 62 48

mariola@vikking.eu
 
Kazimierz Gajosz
Kierownik serwisu gwarancyjnego
Sprzedaż hurtowa

mobile +48 603 199 536
tel. +48 83 342 10 91
skype: bok.vikking

bok@vikking.eu
 
Marianna Stankiewicz
Dyrektor działu handlowego Sprzedaż hurtowa

mobile +48 603 609 831
tel. +48 83 342 62 48
market@vikking.eu
  

 

SPRZEDAŻ DETALICZNA I INWESTYCJE
Robert Jaroszewski
Robert Jaroszewski
Kierownik działu ds. sprzedaży detalicznej


mobile +48 519 325 104
tel. +48 83 342 62 48

robert.jaroszewski@vikking.eu
 
Krzysztof Żukowski
Specjalista ds. sprzedaży detalicznej

 
mobile +48 519 325 111
tel. +48 83 342 10 91

krzysztof@vikking.eu
 

 

EKSPORT
Anna Dennkiewicz
Anna Denkiewicz
Export Sales Manager



mobile +48 506 365 228
anna@vikking.eu
 
Marek Jaroszuk
Z-ca dyrektora działu handlowego
Kierownik sprzedaży eksportowej

mobile +48 519 325 114
tel. +48 83 342 10 91

wyceny@vikking.eu
   
Dmytro-Koptyev

Dmytro Koptyev
Export Coordinator
 


tel. +48 607 145 027
export2@vikking.eu

   

 

DYREKTOR DS HANDLU I MARKETINGU
Marek Karwowski
Marek Karwowski
Dyrektor ds. handlu i marketingu


marek.karwowski@vikking.eu
tel. +48 519 325 108