P.W. Vikking - Aktualności
 

Producent najwyższej jakości drzwi i okien

Nowy rekord energooszczędności - nowość w ofercie
2018-12-11

 

Najcieplejsze drzwi zewnętrzne w swojej klasie.

Drzwi zewnętrzne ARCTIC PLUS nowej generacji ze skrzydłem o grubości 75 mm teraz z rekordowym współczynnikiem Ud.

 

Firma Vikking KTS - producent kompozytowych drzwi zewnętrznych nieustannie dba o najwyższą jakość i najlepsze parametry użytkowe swoich produktów.
Nowe drzwi kompozytowe z energooszczędnej linii ARCTIC PLUS posiadają współczynnik przenikania ciepła Ud 0,58 W/m2K, potwierdzony certyfikatem.

 

Co ważne, skrzydło drzwi z tej linii ma grubość tylko 75 mm, co jest bezkonkurencyjnym wynikiem dla drzwi zewnętrznych. 

 

Jest to wynik nieosiągalny dla innych technologii.
W kompozytowych drzwiach zewnętrznych, dzięki połączeniu materiałów i komponentów o doskonałych parametrach uzyskujemy wyjątkowo niski współczynnik przenikania ciepła przy jednoczesnym zachowaniu eleganckiego wyglądu i optymalnej grubości skrzydła drzwiowego. Drzwi energooszczędne ARCTIC PLUS nowej generacji posiadają skrzydło o grubości 75 mm, które wykonane jest w technologii kompozytu, ze wzmocnioną dodatkowo konstrukcją. Specjalnie do nich zaprojektowano ościeżnicę PVC klasy A plus z drewnopodobną strukturą RealWood, a całości dopełniają najlepszej jakości okucia, system trzech silikonowych uszczelek odpornych na odkształcenia i innowacyjna uszczelka wiatrostop. Najwyższe z możliwych do uzyskania parametry ochrony przed utratą cennej energii wydatnie przyczyniają się do ochrony naturalnego środowiska.