P.W. Vikking - Aktualności
 

Producent najwyższej jakości drzwi i okien

Silikonowe uszczelki do drzwi i okien - patent na szczelność.
2018-10-16

Częstym problemem, który pojawia się jesienią i zimą są nieszczelne drzwi i okna. Pomimo ogrzewania domu nie jesteśmy zadowoleni z temperatury wewnątrz. Nieprzyjemne podmuchy i przeciągi sprawiają, że koszty ogrzewania rosną a efektu nie ma. Znaleźliśmy rozwiązanie tego problemu.
Uszczelki renowacyjne z naszej oferty doskonale spełniają swoją funkcję. Pasują do niemal wszystkich drzwi i systemów okiennych.

Silikonowe uszczelki o specjalnie zaprojektowanym, niesymetrycznym kształcie są trwalsze od tradycyjnych uszczelek EPDM. Nawet po wielu latach nie ulegają trwałemu odkształceniu. Nie tracą elastyczności i nawet w bardzo niskich temperaturach zachowują zakres pracy od 2 do 9 mm.

Jest to autorskie rozwiązanie, które zostało zgłoszone do ochrony patentowej.

 

Uszczelki renowacyjne do drzwi i okien zaprojektowane przez nasz zespół to odpowiedź na kłopoty z nieszczelnością stolarki otworowej w domu. Dzięki nim nie poczujesz już niechcianego powiewu wiatru. 

Już dziś sprawdź drzwi i okna w swoim domu.
Wymień uszczelki na lepsze i zmniejsz rachunki za ogrzewanie.

 

Uszczelki silikonowe z oferty VIKKING, w standardzie stosowane są obwiedniowo do każdych drzwi kompozytowych. Drzwi kompozytowe z linii ARCTIC PLUS  posiadają w standardzie trzy obwiedniowe uszczelki silikonowe, które gwarantują utrzymanie wysokich parametrów szczelności.

uszczelki_renowacyjne_vikking